Wkładki ortopedyczne Skierniewice

Cierpisz na bóle stóp, kostek, kolan? Płaskostopie, halluksy albo zapalenie ścięgna Achillesa utrudniają Ci codzienne życie? Rozwiązaniem tych problemów są specjalistyczne wkładki ortopedyczne firmy Formthotics. Już po kilku dniach poczujesz wyraźną ulgę podczas chodzenia, stania, a nawet biegania.

Ludzkie stopy w czasie całego życia narażone są na najwięcej urazów spośród wszystkich części ciała. Dzieje się tak dlatego, że cały nacisk wagi ciała skierowany jest w ich kierunku. To one muszą codziennie utrzymywać ciężar 50, 60, 80, czy nawet 100 kilogramów. Nieleczone schorzenia stóp będą się pogłębiać, a także wpływać na deformację całego kręgosłupa i powodować wady postawy, które na starość zamienią się w koszmar. Jeżeli chcesz cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować w życiu codziennym, aktywnie spędzać czas z rodziną i znajomymi musisz zadbać o swoje stopy – odciążyć je.

Na pewno każdy ma w szafie kilka par obuwia z fabrycznymi wkładkami. To właśnie one stanowią jeden z głównych czynników prowadzących do deformacji stóp. Fabryczne wkładki produkowane na masową skalę po prostu nie mogą być dobre, a wręcz mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Dlatego zaleca się zastąpienie fabrycznych wkładek indywidualnie dopasowanymi wkładkami ortopedycznymi. Bez nich skazujemy się na deformacje, które nie tylko szpecą stopy, ale również powodują ich ból. Na jakie schorzenia polecamy nasze wkładki?

bole-stop
wkladki-ortopedyczne-krakow

Przekonaj się o działaniu
wkładek ortopedycznych Formthotics!

Masz pytanie? Zadzwoń!

Jesteśmy dla Państwa już w 3 miastach,
dziękujemy za zaufanie!

Oddział Warszawa+48 (22) 300 15 77
Oddział Kraków+48 (12) 300 48 84
Oddział Skierniewice+48 (46) 816 77 77

Profesjonalne wkładki ortopedyczne –
wskazania na dolegliwości:

N

ostroga piętowa

N

odciski

N

halluksy

N

płaskostopie poprzeczne

N

płaskostopie podłużne

N

stopa cukrzycowa

N

złamanie stresowe kości śródstopia

N

zapalenie rozścięgna podeszwowego

N

nawracające skręcenie stawu skokowego

N

zapalenie ścięgna Achillesa

N

złamanie zmęczeniowe piszczeli

N

przeciążenia mięśni w obrębie łydki

N

zapalenie kości, stawu

N

uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego

N

dysfunkcja stawu krzyżowo-biodrowego

N

różnica w długości kończyn dolnych

N

bóle kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, powiązane z dysfunkcją chodu

N

i wiele innych

wkladki-ortopedyczne-wskazania
wkladki-fabryczne-do-butow

Proces dopasowania wkładek ortopedycznych

By precyzyjnie wykonać wkładki dla pacjenta, najpierw przeprowadzamy specjalistyczne badanie komputerowe stóp. Robimy to na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, dzięki któremu możemy dokładnie sprawdzić nacisk stóp w pozycji stojącej oraz podczas chodu.

Dlaczego warto zainwestować we wkładki termoplastyczne Formthotics?

Ponieważ nie tylko hamują proces deformacji stóp, ale są także w stanie skorygować stopy w początkowej fazie deformacji. Im wcześniej trafi do nas klient, tym lepsze możemy osiągnąć efekty. To bardzo ważne, żeby nie odkładać wizyty u specjalisty. Precyzyjnie dobrane wkładki zawsze zahamują postępowanie deformacji i zapobiegną poważniejszym konsekwencjom, jak chociażby operacja – jej każdy chciałby uniknąć, prawda?

Wkładki ortopedyczne – serwis

To nie żart. Wkładki przecież też się zużywają, niektóre elementy wolniej, inne szybciej, dlatego wykonane u nas wkładki można serwisować, co pozwala nie tylko zaoszczędzić na kupnie nowych wkładek, ale przede wszystkim uzyskać lepsze efekty leczenia, sprawić by proces korekcji był szybszy i w pełni prawidłowy. Zawsze przemodelowujemy wkładki w odniesieniu do aktualnego badania stóp, dzięki czemu jesteśmy je w stanie precyzyjnie dopasować. Serwis wkładek zaleca się wykonywać raz na kilka miesięcy, po to by można było uzyskać jeszcze lepsze efekty korekcji stóp.

Nie ma na co czekać!

Jeżeli w trakcie chodzenia czujesz dyskomfort albo ból w stopach, w łydkach, czy kolanach, to koniecznie odwiedź nasz gabinet. Zdiagnozujemy przyczynę i znajdziemy najlepsze rozwiązanie. U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc udzieloną przez fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Podchodzimy do tematu zdrowia naszych klientów bardzo poważnie, ponieważ najważniejsze są dla nas dobre efekty, które bezpośrednio przekładają się na sprawność ruchową.

Nasze 10-letnie doświadczenie, m.in. w leczeniu profesjonalnych piłkarzy, koszykarzy i biegaczy, a także osób nie związanych ze sportem pozwala nam twierdzić, że o stopach wiemy wszystko i doskonale wiemy jak je leczyć. W naszym gabinecie możesz liczyć na miłą obsługę oraz profesjonalne usługi. Naszymi klientami są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, a także osoby starsze. Im wcześniej zgłosisz się do nas, tym lepiej. Po prostu zadzwoń do nas lub napisz, umów się na wizytę i spotkamy się, a resztę zostaw nam! Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu w Skierniewicach po najlepszą fachową pomoc.

Oddział Skierniewice

ul. Leśnej Polanki 18, 96-100 Skierniewice
Sobota 09.00 – 16.00
skierniewice@bodymove.pl

Pin It on Pinterest

Share This