Cennik BodyMove Skierniewice

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem Body Move Skierniewice. Ponad 10 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wybranie najskuteczniejszych metod do walki z bólem i stanami zapalnymi w obrębie aparatu mięśniowo-szkieletowego. Nie ma sensu czekać aż ból sam przejdzie, a stan zapalny tak po prostu zniknie – tak się niestety nie stanie. Potrzebujesz pomocy specjalistów, którzy mają na swoim koncie już tysiące wyleczonych pacjentów. Specjalnie dla mieszkańców Skierniewic przygotowaliśmy atrakcyjne ceny zabiegów fizykoterapeutycznych oraz indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Wkładki ortopedyczne

Wkładki modelowane indywidualnie po uprzednim badaniu komputerowym stóp w zaledwie 30 minut. Precyzyjna analiza statyczna i dynamiczna. Postaw krok w kierunku zdrowia swoich stóp.

Badanie komputerowe stóp

  • około 30 minut

50zł

Wkładki ortopedyczne

  • na różne dolegliwości

200zł

Fala uderzeniowa

Nowoczesna terapia sprawdzająca się w walce z bólem i stanami zapalnymi. Skuteczność sięgająca 80%, szybkie rezultaty terapeutyczne i niewielka liczba przeciwwskazań. Pozbądź się dolegliwości!

Pojedynczy zabieg Fali uderzeniowej

  • cena podstawowa

30zł

Pakiet 5 zabiegów Fali uderzeniowej

  • badanie komputerowe stóp gratis

150zł

Laser wysokoenergetyczny

Najnowocześniejszy i najmocniejszy laser na rynku. Doskonały zarówno jako autonomiczna terapia, jak i uzupełnienie terapii falą uderzeniową. Szybkie i długotrwałe rezultaty terapeutyczne.

Pojedynczy zabieg laserem

30zł

Pakiet 5 zabiegów laserem

150zł

Oddział Skierniewice

ul. Leśnej Polanki 18, 96-100 Skierniewice
Sobota 09.00 – 16.00
skierniewice@bodymove.pl

Pin It on Pinterest

Share This